„Nie tylko Wiedźmin” gotowy do przedsprzedaży! Zamów tutaj

środa, Kwiecień 15, 2015 No tags Link 1

Uff. Gotowa książka powoli się drukuje. Cieszę się niezmiernie, że udało się ją skończyć, ale jeszcze bardziej ucieszę się, jeśli się Wam spodoba. Na 400 stronach, w ponad 40 rozdziałach, spróbowałem spisać najważniejsze wydarzenia w dziejach polskiej branży gier. Ciekawe, zabawne, ale i gorzkie. Nie brakuje epizodów przykrych, ale są i wesołe. Jest o grach i ludziach, którzy za nimi stali. O największych polskich hitach i grach dziś zapomnianych, które z pewnych względów warto dziś przypomnieć. Albo i kto wie – może nawet do nich wrócić, tak jak i ja wróciłem na potrzeby tej książki.

Jest przedmowa Adriana Chmielarza (Teenagent, Bulletstorm, Zaginięcie Ethana Cartera) i Macieja Miąsika (Electro Body, Wiedźmin). Jest kilkadziesiąt ilustracji. Jest masa ciekawostek, których nie czytaliście nigdzie indziej, oraz wydarzenia powszechnie znane, ale pokazane z różnych perspektyw. A przede wszystkim – dużo o grach, rzecz jasna.

[wulgarna reklama]

KSIĄŻKĘ KUPICIE TUTAJ

[chociaż skoro u siebie, to chyba co najwyżej wulgarna autopromocja? :)]

Będzie gotowa do wysyłki 27 kwietnia, a jak się uda, to nawet trochę wcześniej. Przedsprzedaż ebooka pojawi się niebawem.

38,5 stopni gorączki to nie jest najlepszy moment na wodowanie takiego projektu, ale mam nadzieję, że gdy wydrukowany egzemplarz do Was trafi, forma będzie już lepsza 🙂

Skomentuj via Facebook